| iobita21eLla a întrebat:

Buna TPU.:* mi-am cumparat unghii false cu lipici pe ele,,, dar nu prea am incredere in lipiciu acela ce as putea face sa nu am la banchet vreo problema cu una din unghi(sa'mi cada)..va rog raspuns rapid funda:*

4 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Superglue e cel mai bun,
Mai fato serios acum chiar ai nevoie de unghiile alea? mie o femeie mai ales de varsta ta mi se pare penibil sa stea cu unghii de plastic, acum faci ce vrei ca na e viata ta

| Emmmmmm a răspuns:

Pai ai putea sa iti cumperi inca unj set de unghii cu lipici separat si sa-l aplici pe cele cu lipici**intr-adevar nu poti avea incredere in lipiciul de pe ele**
sper ca te-am ajutat
distractie placuta la banchet
funda?

| doinitza94 a răspuns:

Daca nu iti plac unghiile tale naturale si unica iesire din situatie sunt unghiile alea false, mai bine fugi la un salon sa ti le aplice...asa vei avea siguranta ca nu iti va cadea vreuna in farfuria vecinului big grin

| ilymydear a răspuns:

Fi linistita ca va tine lipiciul big grin ca si eu am avut si au rezistat. acum depinde de unghii :d daca nu pune putin super glue :* pwpii :*