| IoanaSorina a întrebat:

Heii TPU! happy Am cumparat azi niste unghii false, si nu stiu, dauneaza sau nu? Am primit si un lipici la ele, sa merg la un salon sa mi le puna, sau sa le pun eu? Si eu le-as putea pune big grin Dar vreau sa stiu daca dauneaza, si in cate zile. Nu vreau sa am apoi unghiile naturale toate uratee! laughing

Funda :* Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| VioVuVu a răspuns:

Buna si eu acum unghii false si mi le-am pus eu singura acasa pana acum mii i-am mai pus unghii false de multe ori nu dauneaza sun t bune si nu iti strica forma unghiilor pe care o ai. Sper ca te-am ajutat! Pwp:*

| IoanaSorina explică (pentru VioVuVu):

Ok, multumesc :* O sa iti dau funda! >big grin

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu iti distrug forma unghiilor, insa lipiciul acela este posibil sa distruga aspectul unghiei sau sa o exfolieze, atunci cand il scoti.

| MisFit20 a răspuns:

Dauneaza normal, subtiaza unghia naturala. Cum sa nu dauneze?

| loclclclclclclcllc a răspuns:

Nu dauneaza. la mine nu au tinut. le-am lipit si in maxim o zi mi s-au dezlipit. daca iti bagi mainile in apa calda s-au dus