| AnnaVucescu a întrebat:

Mi-am făcut piercing in limba acum 3 zile! Ieri dimineața era totul ok dar m-am certat cu cineva și de eri si pana azi ma doare limba și este tare in jurul piercingului! Este o problema sau nu este nimic grav și va trece

1 răspuns:
| andreeabobo a răspuns:

Limba si in jurul pierceului o sa fie imflamat ceva timp pentru ca este rana deschisa. Ar trebui sa se vindece in 6 saptamani cam asa. Si eu am si vreo 3 zile am avut limba foarte umflata.
Daca nu esti sigura si ti se pare in neregula faptul ca este tare iti recomand sa mergi la salonul unde ti l-ai dat pentru a afla mai multe informatii