| ClassyAndSassy a întrebat:

Niciodata nu stiu cum sa ma imbrac sau sa-mi fac parul,nu stiu daca ar trebui sa ma machez sau nu,va rog fetelor,aveti idee cum sa ma imbrac sau sa-mi prind parul, daca ar trebui sa ma machez
HELP!
dau funda am 11 ani, pleaseeee

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| AdiMrr a răspuns:

nu te machia. Eu am 13 si nu imi dau decat cu gloss dar iti dau un sfat care putini il stiu. Nu iti da cu gloss ci ia crema de galbenele care iti faca buzele mult mai stralucitoare si e complet naturala. pupici

| Olga944 a răspuns:

La 11 ani esti micuta, lasa machiajele ca iti strici pielea de tot, dar daca totusi vrei ceva, dati cu un gloss pe buze in orice caz ceva transparent.Parul daca e destul de lungut poti sa il prinzi intr-o coada sus( sunt sigura ca ti-ar sta bine)
Cat despre haine o pereche de blugi, niste bascheti sau tenesi, un flanel dragut si o geaca( e cam frig afara).Nu iti faci griji pentru moda..ai destul timp.

| ClassyAndSassy explică (pentru Olga944):

Multumesc pentru sfaturi, cred ca tu o sa ai funda!
dar ai idee ce stil pot sa-mi fac?