| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* am si eu o rugaminte la voi big grin dati-mi si mie idei cum sa ma imbrac maine, cum sa ma machez si cum sa imi prind parul ca nu am nicio idee laughing. Am parul lung si breton intr-o parte, am ochii caprui si sunt un pic cam slabuta si mai mica de inaltimebig grin.Nici nu stiu km sa ma imbrac maine si de asta va rog ca dupa iar imi ia 1 ora ca sa imi gasesc de imbracatstraight face. Si va rog fara sa faceti misto gen"fara haine" sau din astea ca am mai vazut rasp de genul.
Multumesc foarte mult si daca ati putea sa imi dati si cateva imagini v-as fi f recunoscatoare:*

4 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Blugi camasa in carouri un pulovar uni si parul in coada de cal iar machiajul sa se reflecte culorile din camasa sau pulovar

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai ochii caprui date cu culoarea mov imbracate cat mai lejer

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id meu butoiilie si iti zic tongue