| biiannkaa a întrebat:

Nu stiti cum se numeste modelul acesta de bluza? Si stiti un site de unde as putea sa comand o bluza ca asta?

http://www.facebook.com/....../photo.php

Multumesc! :*

2 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Pulover.winter sweater, baggy sweater, print sweater. SWEATER in principiu ^^

| Ema_Albu_1993 a răspuns:

Heii...se numesc DIY – aztec print, Bluze cu aspect Aztect print ( DIY ) ...in magazine de firma cum ar fi ZARA sau C&A, se gasesc dar sunt cam noi nu prea aduc magazinele mici, doar H&M, C&A, ZARA, YSHO, Bershka. Sper ca te-am ajutat ()_()