| ana_5098 a întrebat:

O prietena mi-a spus ca a folosit alcool sanitar pentru crestera parului si parul i-a crescut cu mult mai repede decat de obicei. A mai incercat cineva? Si cum a procedat?

1 răspuns:
| chrystyan21 a răspuns:

Eu mai degraba ti-as recomanda asta: Fa o pasta din: galbenus de ou, vitamina A uleioasa, ulei de ricin si miere de albine. Dupa ce amesteci bine te dai pe par si il lasi cateva ore bune, sincer eu il lasam o noapte. Asta trebuie facuta cam odata sau de doua ori pe saptamana, nu exagera ca risti sa-ti strici parul. La mine cam dupa o luna si ceva a dat rezultate, parul imi cadea mai putin si era mai pufos. Tratamentul asta e impotriva caderi parului, stimuleaza cresterea, catifeleaza parul. Ca sa ai rezultate foarte bun foloseste acest amestec timp indelungat, eu nu prea l-am folosit decat vreo o luna si ceva doua si acum cam trebuie sa repet tratamentul, nu te astepta ca in doua luni sa vezi rezultate extraordinare. Sper ca ti-am fost de folos, daca vrei sa mai afli ceva posteaza. Ca sa te dai oadata cu asa ceva te costa cam 8 ron, deci foarte ieftin si bun.