| MayhemChimera a întrebat:

Ofer funda.Ati mai cumparat de pe Fashiondays? Ati fost multumiti de prestatiile oferite(calitate,originalitate, promptitate)? As dori sa stiu timpul si starea in care a ajuns coletul.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Andrada28 a răspuns:

Sincer iti spun ca am cumparat 5 produse o sa iti descriu cateva din ele si chiar nu mi-a placut deloc materialul din ce era facut nu era deloc rezistent mai exact la un costum de baie sau rupt bretelele chiar cand eram la piscina iti dai seama de tot rahatul...mi-a picat fata si doar imi era mai mare cu 1 marime nu era strans ca sa zici ca bubuia pe mine ..am mai luat pantofi cu talpa ortopedica si ete na se rupsese dupa 4purtari, eventual s-au dezlipit. am luat si portofel si mi sa cojit materialul de pe el sincer mi-a parut rau ca le-am luat si chiar si acum imi pare raum sunt doar fake si pe deasupra si scumpe! Acum e decizia ta ce vrei sa faci! Funda? te :*

4 răspunsuri:
| Diana4you97 a răspuns:

Bună! Am achiziționat de mai multe ori de pe acest magazin, au produse cu un raport calitate-preț bun. Eu personal îi recomand, dacă dorești să afli mai multe păreri cu privire la fashiondays.ro îți recomand și http://parerimagazin.ro/pareri/fashiondays-ro/

| Andrada28 a răspuns:

Nu deloc

| MayhemChimera explică (pentru Andrada28):

Nu ai putea dezvolta te rog un pic raspunsul? Deoarece as dori sa imi cumpar ceva, iar daca tu ai cumparat sa imi spui te rog cu a aratat produsul, in cat timp a ajuns.Iti dau funda, daca ma ajuti putin mai mult.happyMultumesc

| MayhemChimera explică (pentru Andrada28):

Cred ca mi-am schimbat parerea despre acest site, si consider ca este doar de fatada, pozeaza produsele sa para cat mai ok, cand ele nu sunt decat fake-uri.Mersi pentru raspunshappy

| Andrada28 a răspuns (pentru MayhemChimera):

Sincer iti spun ca am cumparat 5 produse o sa iti descriu cateva din ele si chiar nu mi-a placut deloc materialul din ce era facut nu era deloc rezistent mai exact la un costum de baie sau rupt bretelele chiar cand eram la piscina iti dai seama de tot rahatul...mi-a picat fata si doar imi era mai mare cu 1 marime nu era strans ca sa zici ca bubuia pe mine ..am mai luat pantofi cu talpa ortopedica si ete na se rupsese dupa 4purtari, eventual s-au dezlipit. am luat si portofel si mi sa cojit materialul de pe el sincer mi-a parut rau ca le-am luat si chiar si acum imi pare raum sunt doar fake si pe deasupra si scumpe! Acum e decizia ta ce vrei sa faci! Funda? te :*