| LittleDrop a întrebat:

Buna!happy Vreau sa`mi cumpar un Samsung Corby dar inainte de toate as dori sa stiu plusurile si minusurile lui. Cei care il aveti.sunteti multumiti de el, in raportul calitate-pret?big grin

Sau ce alt telefon cu touch screen sunt mai bune?

Răspuns Câştigător
| Dior a răspuns:

Hmmm.Am Samsung corby este foarte dragut iti poti alege culoarea telefonului, scrisul lui si este micut si finutz.
doar ca are camera de 2 megapixeli si camera este cam micutza.depinde cat de mult iti faci poze. daca iti faci poze mai tot timpul nu iti sugerez acest telefon cu camera mica. daca butonezi mai tot timpul acest telefon nu are tastatura qwerty virtuala, dar are asa tastatuta la scris:
.,- abc def
ghi jkl mno
pqrs tuv wxyz
http://translate.google.ro/....../translate
http://www.gsmarena.com/display_shootout-review-541. php
:D sper ca ti am fost de ajutor!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Da, se merita! Raportul calitate-pret chiar exista si cred ca vei fi foarte multumita de acest telefon care este destul de performant.Bafta! :*