| ๓єllเครtคг a întrebat:

Ohhh, de cand nu am mai pus o intrebare...
Oricum astazi am decis sa va intreb cum sa ma imbrac la scoala, sa fiu cat mai cool...
P.S: Am niste piti in clasa care chiar daca se imbraca... groaznic, sunt mai apreciate de toata lumea...
SO cum as putea sa ma imbrac si sa ma coafez, tinand cont ca NU avem voie sa venim cu parul desfacut + avem uniforma rosie cu carouri negre...
Si sunt clasa a VI-a... Deci nu vreau o tinuta de genul: Fusta sau rochie si tocuri!
Si va rog daca se poate fara comm-uri de genul: Pai de unde sa stim noi ce ai in dulap? / Te imbraci cu haine...
Si scuzati categoria, dar presupun ca asta este cea mai cautata, din pacate...
Va puuup pe toti si sper ca imi veti raspunde! Multumesc Anticipat!
:X

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are scoala sau modul cum vrei sa te imbraci, cu Dragoste si sex?

| ๓єllเครtคг explică (pentru anonim_4396):

Am spus doar ca este cea mai cautata, ca sa zic, categorie... Si poate se raspunde mai repede, pentru ca atunci, bine si acum am avut si am nevoie...

| olivert1310 a răspuns:

Nu stiu cu ce sa te imbraci!

| ๓єllเครtคг explică (pentru olivert1310):

Atunci de ce mai raspunzi?

| olivert1310 a răspuns (pentru ๓єllเครtคг):

Ca sa iti dai seama ca intrebarea pe care ai pus-o nu isi are rost nici ca subiect si nici in categoria asta(tinand cont de detaliile pe care le-ai dat in intrebare. Si u stiu ce raspuns vrei sa-ti dau cand tu ai specificat ca aveti tinuta obligatorie uniforma rosie cu carouri negre.

Răspuns utilizator avertizat
| sdm a răspuns:

God damn it. esti aVI-a deci probabil ai, cat? 11 ani? si cat de piti pot fi colegele tale daca spui ca aveti uniforma. chiar simti nevoia sa iesi in evidenta? imbraca-te conform regulamentului si vezi-ti de carte.