| Vladuthz a întrebat:

Parul meu este uscat si sta lasat. Insa daca il spal cu sampon imi sta foarte fain. Din pacate dimineata inainte de scoala nu ma pot spala cu sampon si ma intereseaza daca exista vreun produs care sa-mi faca parul sa arate ca si atunci cum arata dupa ce il spal cu sampon.
PS: Am folosit in trecut sprayuri gen Nivea Styling Spray Volume Sensation sau spuma alba de la taft, insa ambele imi faceau parul tare si lipicios, iar eu nu vreau asta, vreau sa arate exact ca si cum arata dupa ce il speli cu sampon. Cine stie, dau funda va rog.

1 răspuns:
| Sharpe008 a răspuns:

Da, produsul se numeste "trezit devreme ca sa apuci sa te speli pe cap" si in felul asta o sa iti stea parul exact cum vrei tu, ca si cum ar fi proaspat spalat. si stii care e faza misto? ca e proaspat spalat si curat, si nu plin de toate mizeriile cosmetice