| alexandraplay a întrebat:

pe 24 aprilie este ziua unei prietene si nu stiu ce sa ii iau: mi-a zis ca ii place albastru si verde va rog dati-mi idei vorbesc f serios fundita+vot

Răspuns Câştigător
| TootydeCool a răspuns:

Buna Alexandra. Prin asemenea lucruri am trecut si eu. i poti face cadou prietenei tale urmatoarele lucruri :
1. Ai cumperi o bluza ( tricou ) mai larg/a verde sau albastra asortata cu o esarfa sau un batic care se pune la gat.
2. Ai faci o felicitare sau o poezie, unde o scrii pe un fundal albastru cu verde.
3. Ai iei o ciocolata+pliculetul cu bani+te dai pe jumatate de buze cu un ruj verde, iar pe cealalta cu unul albastru ( ai mai faci si foarte multe complimente { Fi cat mai sincera cu sentimentele tale fata de ea } ).

Succes si sper sa iti indepliesti cele propuse, iar nu in ultumul rand " La Multi Ani pentru prietena ta!@! "
Funda?

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O bluza in aceste nuante happy

Răspuns utilizator avertizat
| MrAngelus a răspuns:

Ia-i o camasa sau un tricou funny, un ursulet si o cutie de bomboane
Sau da-i niste bani - verzisori happy - ai zis ca-i place verdele.

| Diiiidi a răspuns:

Buna alexandra! eu zic, sa-i impletesti o bratara cu fire speciale cu culorile ei preferate, sau sa-i cumperi ceva de la avon, un luciu de buze, un ir.:p cumpara-i o bluza care poate i-ar placea, o cana cu,, cea mai buna prietena", o clepsidra interesanta, un colier si niste cercei, ceva lacuri de unghii, farduri... orice iti place si tie.happy sper ca te'am ajutat

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Mda cu siguranta trebuie sa ii iei ceva cu aceste culori(o esarfa, o bluza, o poseta, o bratara, o agrafa)

| gabitzuuu11 a răspuns:

Ia niste poze cu ea si du-te la un magazin unde iti va pune pozele pe o cana, sau perna pe ce vrei. bafta!

| daniel7 a răspuns:

O masina albastra daca ai bani daca parfumuri, rimeluri chesti care le folosesc fetele

| McCharge a răspuns:

Pai tinand cont ca ii place verdele cred ca nu s-ar supara daca acest cadou ar contine si rosu si galben i-ai un semafor si vopseste stalpul albastru. There you go.