| ThisLife a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu ce sa vorbesc cu ea. Dati-mi niste idei.

4 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Nu asculta comenturile de la fete.

Ceea ce trebuie sa faci este in felul urmator, mergi la ea ii zici salut si de acolo te comporti cu ea ca si cu cel mai bun amic al tau, nu trebuie sa tratezi o fata ca pe o zeita, trateazo ca pe un tovaras. Bafta

| neutrino a răspuns:

Daca nu stii inseamna ca nu e timpul unei relatii. Fara sa glumesc, lasa-i pe altii care stiu. Poate ca maine vei sti si tu. Numai asa vei acumula o "oftica" in tine care te va face sa te duci la fata dorita, dar care crezi tu ca si ea e interesata de tine, si ii vei propune sa mergeti impreuna la un suc, la o plimbare etc. Bafta.

| niciodatanu a răspuns:

Frate, asculta-l pe fratele tau, fi atent : o iei pe fetisoara aia frumos, si fumezi un cui cu ea... O sa fie super funny, o sa faceti pe voi de ras, iar dupa un happy end smecher ea se va duce acasa la ea si tu acasa la tine! Nu o sa faci nimic cu ea din prima stai chill, insa incearca sa mai iesi cu ea afara si sa incerci sa-i povestesti cat de tare este sa fumezi un cui la timpul sau. Iar, daca nu esti -forever alone-, o sa te combini cu ea mai mult ca sigur! Mult noroc!

| Dlk_Tina_1995 a răspuns:

Pai iti spun eu ca fata ce mi-ar placea. Sa nu insisti adica nu te baga si daca o faci fa-o in gluma, arogant si la un moment trimite-i un biletel si intreab-o daca vrea sa fie cu tine dar vezi sa nu il dai dupa doua trei zile dupa ce faci asta ca daca actionezi imediat ea nu va fi atrasa de tine inca.
Succes!