| Inna30 a întrebat:

Pentru cei care se pricep... mi-am cumparat recent o fusta alba din piele cu talie inalta ...si nu stiu de ce dar sunt in pana de idei. Cu ce imi recomandati sa o port? dau funda.multumesc anticipat.winking

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Uai cred ca e faina. Pai in primul rand merge cam orice culoare si imprimeu pentru ca fusta e alba uni. Eu iti recomand o bluza/tricou/top gen maleta stii? Pe gat si mulata ca sa o bagi in fusta sa se vada talia inalta. Super ar arata. Eventual sa aiba ceva volane sau incretituri, pietre etc la umeri. Bineteles sa nu pui chestii cu influente sport pentru ca pielea e totusi un material mai sofisticat.

3 răspunsuri:
| Céline7 a răspuns:

Cu o camasa draguta happy

| Céline7 a răspuns:

Uita-te mai bine in garderoba, sai cauta ceva care sa se combine cu funsta sau du-te la mall si cumpara-ti cevahappy

| Nicol_6787 a răspuns:

Daca e simpla alba...s-ar potrivi perfect cu o bluzita/camasa inflorata pe niste nuante mai inchise.big grin si cu niste pantofei tot asa inflorati sau pantofii la fel ca geanta sau cureaua. Poti alege si o camasa/bluza neagra:Celebra combinatie alb-negrubig grinsper sa-ti fi fost de ajutor.