| Sabìŋaaa a întrebat:

Peste 2 zile e ziua unei prietene si face partyhee hee. Si nu stiu cu ce pot sa ma imbrac. Cateva idei?big grin

Răspuns Câştigător
| Georgiana_7664 a răspuns:

Hmm...daca ai peste 14 ani ai putea sa iti iei niste tocuri(pantofi sau sandale) cu niste pantaloni scurti si cu o camasa, dar nu de scoala si la par ti-asa recomanda niste bucle.Si sa nu te machezi pre stident.

2 răspunsuri:
| coloor a răspuns:

Pai... ia-ti niste haine unpic mai elegante( dar nu exagera) si cateva accesori si... gata!

| elena999 a răspuns:

Pune-ti o rochita si niste cercei si bratari asortate cu rochita. Sper ca te-am ajutat.