| Sophie02 a întrebat:

BUNAAA! Peste cateva zile ma duc ziua unei prietene si nu stiu cu ce sa ma imbrac.O face la ea acasa, cu colegi etc. deci nu vreau sa ma imbrac asa mai "sofisticat" adica cu rochii sau mai stiu eu ce. Dati-mi va rog niste idei cu ce sa ma imbrac happy

Răspuns Câştigător
| Camelisa a răspuns:

Ai putea sa iti iei o pereche de blugi simpli si o camasa sau o bluzita care sa scoata in evidenta blugi.Bazeaza-te mai mult pe partea de sus, pe bluzita pe care o sa o porti.Numai bine.

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand sa iti iei o pereche de blugi skinny negri simpli, un plovar mai larg cu tinte sau cu un model pe el si in picoare iti poti lua o pereche de UGG.

| MeConstantine a răspuns:

Casual chic - de obicei te imbraci cu haine care scot in evidentaa faptul ca te simti bine, culori vii sau deschise si de ce nu pantofi. Oricum ii lasi la usa si conteaza sa te simti bine. Ca trend in ziua de astazi imbraca ceva lejer, un pic vaporos daca doresti si totodata ceva care sa exprime ca te simti bine ca te aflii acolo. Recomand camasuta sau un tricou cu ceva hazliu scris pe el si in functie de acestea rochie sau un blug calcat happy neaparat

| papusica987 a răspuns:

Niste pantofi cu toc, o pereche de pantaloni negrii si o bluzita salata pe umar (daca ai).
sau : blugi, pantofiori si o camasa...

| adry2001 a răspuns:

Poarta ceva pe placul tau, ceva care sa te reprezinte si care nu scoate prea mult in evidenta... Fa asa si o sa arati foarte bine!

| andreea49 a răspuns:

Poti sa-ti iei colanti si o bluza mai lunga, daca iti place si daca ai.

| Inocenta510 a răspuns:

Te imbraci si in ce iti place, si in ce iti este comod, si in ce este potrivit. Adica o tinuta sa cuprinda toate aceste chestii. Niste blugi cu un pulovar un pic mai lung..Si vezi sa se asorteze si culorile. Poti sa inlocuiesti pulovarul cu o helanca si peste helanca sa iti iei o vesta.