| Anonimus02 a întrebat:

Peste ceva timp merg la un eveniment si imi voi lua o fusta neagră. Problema e ca prin fuste zici ca sunt scândură. Stiti vreun stil de fusta care avantajează fundul pe care nu il prea am. Si eventual niste hack-uri pentru a-ti mari fundul. Poate si niste magazine unde pot gasi fuste de calitate cu pret decent in Tg Mures.

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Fusta tip creion arata foarte fain pe tipele slabute cu picioare subtiri. Daca si la bust esti slaba, poti opta pentru o camasa mai lejera si larguta. Vei arata de milioane! Poti cauta poze cu Cameron Diaz sau cu Leslie Mann happy

| Andwta a răspuns:

O fusta lunga si stramta, adica sa stea pe corp. Iti avantajeaza formele.

| DaCumSaNu a răspuns:

Vrei sa spui ca vrei ca fusta ta sa fie neagra?

| Anonimus02 explică (pentru DaCumSaNu):

Da. Negrul slabeste iar eu nu sunt chiar silueta