| Annna123 a întrebat:

Peste doua saptamani am banchetul, problema este ca nu stiu sa merg corect pe tocuri. Imi puteti da niste sfaturi sa pot merge corect?

Răspuns Câştigător
| Anita1D a răspuns:

Daca vrei neaparat sa iti iei tocuri, poti sa exersezi in fiecare zi cate putin.Iti iei pantofii si mergi prin casa.Dar daca stii ca nu mergi bine pe tocuri, eu iti recomand sa iti iei sandale sau balerini.Nu trebuie sa iti iei neaparat tocuri ca sa arati superwinking. HAVE FUN!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Exersează prin casă cu pantofi/sandale cu toc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai un video explicativ foarte bun,
http://www.lyla.ro/......xplicativ/
Te pup!

| CocoM a răspuns:

Stai dreapta si fa exercitii zilnic cu o carte pe cap.