| Daniichu a întrebat:

Pot sa am incredere in a cumpara produse [mai exact vopsea semipermanenta din gama "Directions"] dupa site-ul gothica.ro sau pisica-neagra.ro? Poate cativa dintre voi au mai cumparat alte produse dupa aceste site-uri si vreau sa vad cum au decurs lucrurile si daca vau adus produsul pe care il doriti.Am mare nevoie de ajutor. Please help me. Cel mai bun raspuns primeste imbratisari si fundite.; D

2 răspunsuri:
| Chitimus a răspuns:

Eu am dat multe comenzi pe net si de fiecare data am primit produsele dorite. Uite, poate gasesti ceva interesant pe bestial.ro, site pe care ti-l garantez serios sau daca vrei articole de imbracaminte/incaltaminte de firma shop.u-man.ro. Carti bune si o groaza de reduceri online pe nemira.ro (recomand multe dintre cartile lui Stephen King). Dar daca cauti vopsea vezi ca sunt unele pe bestial.ro si am impresia ca sunt o idee mai ieftine (dar sunt bune, mi-am facut eu cateva suvite albastre vara asta). Succes. ^^

| ceaiulfarazahar a răspuns:

Eu mi-am comandat mereu de pe siteul pisica-neagra.ro si mi s-a parut foarte ok. Vopselele au fost trimise exact in ziua in care am dat comanda si am fost foarte multumita de cum a iesit. Obisnuiesc sa ma fac roscat aprins si mi-a prins fara sa ma decolorez. Foarte dragut a iesit culoarea ( eu avand parul saten relativ deschis), chiar nu gaseam deloc nuante care sa prinda atat de bine si faptul ca sunt din plante a fost un plus ( sunt vopsele profesionale ) si tine foarte mult culoarea. Sunt foarte multumita si chiar recomand acest site pentru ca am capat incredere in ei. Si aceste vopsele mai au un punct forte, si anume faptul ca atunci cand imi cresc radacinile nu se vede clasica dunga de care fuge toata lumea... abia se observa diferenta, nuanta scanzand treptat in intensitate. :p