| EverydayImShufflin a întrebat:

Hei TPU :**

a comandat careva dintre voi vopsea semi-permanenta de la directions? de pe site-ul pisica neagra?

eu mi-am luat acum cateva zile. si am vrut sa intreb, e ok daca o combin cu sampon? adica, mai iese la fel de colorat?

help pleaseee :* funda!

2 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Samponul deschide cuticula firului de par si face ca vopseaua sa se spele, asta este si motivul pentru care unele sampoane curata f repede culoarea.
Daca vrei sa o pastezi mai mult timp amesteca cu balsamul de par, nu cu sampon.

| Madeea20 a răspuns:

Cum sa o combini cu sampon? Probabil vrei sa o inmultesti! Mai bine adaugai 1 galbenus de ou e cel mai bine, fiind natural.