| AnonimMM678 a întrebat:

BUNA TPU
Puteti sa imi dati niste sfaturi, cum as putea sa ma imbrac de Craciun si Revelion, probabil de Craciun o sa merg la ceva bar, iar de Revelion la o petrecere impreuna cu prietenul meu.Daca mi-as lua blugi gri, si botine negre, ce sa port in partea de sus? Ar merge un pulover o esarfa si o geaca, sau un pulover cu un colier si o geaca cu blanita,sau inloc de pulover o camasa,iar de Revelion m-am gandit sa imi iau o fusta din piele ecologica, botine cu toc,ciorapi putin mai inchisi la culoare mai spre negru, dar nu stiu ce sa imi iau in partea de sus.Imi dati niste sfaturi va rog. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Carla01 a răspuns:

De Crăciun,dacă te duci la bar.te-ai putea îmbrăca cu nişte blugi albi sau dacă ai blugi boyfriend simpli,nu tăiaţi că o să-ţi fie frig,cu o cămaşă albă şi peste un plover roşu sau bleu, accesorizat cu un colier drăguţ, negru şi în picioare botine cu ai zis tu sau ghetuţe ceva cu blăniţă cu puf, bineînţeles geacă şi eşarfă! Ţi-ai putea prinde părul într-o coadă de cal, sau împletituri că sunt în vogă şi se poartă acum şi un machiaj mat.Alte accesorii nu mai au loc, ajunge colierul laughing
De Revelion, eu te-aş sfătui să porţi o rochie.Neagră gen,cu spatele gol,dressuri negre,în picioare botine negre,peste o blăniţă, părul bucle sau creţ, machiaj mat cu ruj roşu aprins şi la ochi negru şi o dungă aurie şi cercei mai mari gen cristale swarovski, poţi să cauţi pe net imagini! Sper că ţi-am fost de folos, te pup!

2 răspunsuri:
| Durassica22 a răspuns:

De craciun in Craciunita dar sa iti iei dres ca o sa-ti inghete picioarele(am patit-o). Iar de revelion in ce vrei(depinde unde te duci)

Răspuns utilizator avertizat