| Onlyme31 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cum este cu Avon? Cat este salariul, unde pot sa ma inscriu si ce imi trebuie sa ma inscriu.
Fundita

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te inscrii iti trebuie copie dupa buletin, apoi vorbesti cu alt reprezentant pe care il cunosti sa te inscrie la coordonatorul lui sau te poate inscrie si el direct de pe contul lui iar despre salariu nu este o suma fixa depinde de valoare comenzii tale.de ex. intre 120ron si 290 ai 15% reducere; 290-400 25% peste 750 ai 40%reducere

| MisaMisaShinigamiAngel a răspuns:

Nu este un salariu fix, se plateste un comision. Adica vei primi un anumit procent din suma pe care o strangi + reduceri si uneori produse cadou.

http://www.reprezentantavon.ro/cum_devin_reprezentant_avon

Tot ce trebuie sa faci este sa completezi formularul de pe site, si cineva te va contacta in decurs de 48 de ore. Iti vor explica absolut tot ce trebuie sa stii mai departe si le poti pune orice intrebare. Fiind incepatoare, iti va fi repartizata o persoana pe care o poti suna oricand daca ai vreo nelamurire.
Si eu am devenit reprezentant nu demult.

| Onlyme31 explică (pentru MisaMisaShinigamiAngel):

Multumesc :* ..trebuie copie dupa buletin? Adica am mai citit si daca esti minor trebuie copie de buletin dupa cel al mamei. Tin sa mentionz ca am 14 ani si am buletin.

| MisaMisaShinigamiAngel a răspuns:

Daca ai sub 18 ani actele se vor face pe numele unui parintewinking

| ninelus87 a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani iti recomand compania tiande. este noua pe piata. inscrierea este gratuita. reducerea indiferent de comanda este de 35%. adica nu ai comanda minima. daca mai inscrii si alte persoane dupa tine mai ai si procent din vanzarile lor.
mai multe detalii 0741502696