| anonim_4396 a întrebat:

recent mi-am comandat o mesa (extensii) pentru par.Dar se vede diferenta dintre parul meu si extensii (diferenta de lungime, si se vede urat) cum sa rezolv problema?
Funda

Răspuns Câştigător
| LoriLoL a răspuns:

Poti sa-ti faci atat parul natural cat si extensiile in bucle uniforme..si apoi sa le intrepatrunzi.n-o sa se mai observe o diferenta atat de mare!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.extensiidepar-topstyle.ro/
Pa, pa.

| Reiikó a răspuns:

Daca extensiile sunt mai lungi ca si parul tau le poti taia in aceias lungime cu parul tau..sau iti faci o coafura ceva ca sa nu se observe.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
http://www.kudika.ro/......e-Par.html
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parul meu e scurt, de aceea mi-am luat extensii sa fie mai lung, nu vad de ce sa tund si extensiile...

| printesuca1999 a răspuns:

Pai nu ai precizat daca extensiile sunt mai scurte sau parul tau oricum poti taia din extensii sau din par depinde care e mai lung ca sa le ai egale...sau sa iti faci o coafura sau cv si sa nu se vada, ori zici ca asa este tunsoarea...
De asemenea iti poti lasa parul natural happy si sa renunti la extensii
fundita? puppy dog eyes