| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun problema mea...Cand eram mica mama ma tot tundea baieteste iar incepand cu clasa I mi-am lasat parul sa creasca.Pana in clasa a 7 a l-am avut lung dar am facut marea prostie de a-l tunde in scari, ceea ce era o greseala pentru ca eu am parul voluminos si acum dupa fiecare baie imi sta foarte umflat si trebuie sa il tin numai strans in coada.As putea oare sa imi las parul sa creasca si sa mi se ajunga treptele? Sau trebuie sa mi-l tund la drept pentru a creste egal? Daca stiti niste solutii pentru cresterea parului va rog nu ezitati sa-mi spuneti! Dau Funda kiss

2 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Asteapta, si o sa-ti creasca, va ajunge la aceeasi lungime!

| Ionut2002R a răspuns:

Dupa profesionisti, si parerea mea este ca daca vrei sa-ti faci parul la lor trebuie sa til tunzi drept ca sa poata creasca sanatos si egal. si spalate cu sampoon de la garnie ( cu menta ) sper ca te-am ajutat mult funda? :*