| misa0missa a întrebat:

sambata este ziua celei mai bune prietene ale mele si nu stiu ce cadou sa ii iau... stim cu totii ca este criza si as vrea ceva ieftin laughing... ma gandeam ca poate imi veti da niste idei
funda :*

Răspuns Câştigător
| criss84 a răspuns:

Un tricou personalizat? hmm nu cred ca e prea scumphappy

8 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Poti sa ii cunmper o geanta,esarfa,un lantisor sau o bratara pe care a pus ea ochii,un buchet imens de trandafir,o poza cu voi doua,un ceas,un tablou,un set de creme/parfum/spumant de baie,vaza,bibelou,set manichiura/pedichiura,ornamente de camera,set de cescute/cafea,o carte care stii ca ii place,o bluza frumoasa,parfumul ei preferat sau rujul ei preferat,un ghiveci cu flori,un CD cu muzica preferata,o cutie mare de bomboane si o felicitare,portofel,o lampa sau veioza cu un design frumos,accesorii,set Aromaterapy,lumanarele parfumate,o pernuta cu o inimoara pe care sa scrie I love you,sa ii faci tu personal un tablou ,o cana pe care sa scrie tot asa I love you,o carte cu retete si nu mai stiu.
Sper ca te va ajuta propunerea mea.Mult succes:*

| Saya a răspuns:

Salut!

Daca vrei ceva ieftin dar si cu o simbolistica mare pentru ea poti imprima pe un tricou/o cana sau pe o jucarie o poza cu voi doua.Succes garantattongue

paa

| littleladybug a răspuns:

Poti sa'i iei ceva bijuterii(daca ii plac). o bratara, un lantic cu initiala numelui ei.si o diploma de cea mai buna prietena (in jur de 10 lei). cadoul te poate ajunge la 40 de lei). eu asta i'am luat prietenei mele cele mai bune anul trecuthee hee. poti sa'i cumperi un parfum daca ii sti gusturile (eu am dat 20 de lei pe un parfum si miroase superb), o pereche de cercei etc. sper ca te'am ajutat:*

| CrissCC a răspuns:

Poti sa-i cumperi un lantisor, ceva cercelusi sau un ceas dragut de la Meli Melo si nu sunt asa scumpe:d sau o bluzita care stii ca i-ar placeawinking, fiind prietena stii ce-i place si ce nu, ce si-ar dorii sau ce nu are, asa ca o sa te descurci.Succes!

| Jenny_9204 a răspuns:

Poti sa cumperi un album si in el sa bagi cateva poze cu voi doua si apoi pe parcurs mai baga ea sau o rama cu o poza, un tabolu cu poze cu voitongue dar acela e putin mai scump

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc ana maria procurai o oo

| narcisa_8097 a răspuns:

Iai un machiaz sau o rochie bine?

| andruta_5269 a răspuns:

Un brelog sau ceva de plus o felicitare...