| Alexandraaq a întrebat:

Peste cateva saptamani este ziua celei mai bune prietene ale mele si nu stiu ce sa ii iau cadou. Vreau sa ii iau ceva special.Cateva idei?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ceva personalizat cu o replica dintr-o amintire de a voastra.
Un colier/bratara vintage
Un tort in forma de animalul ei preferat sau ceea ce prefera ea

| RainmakerX a răspuns:

Buna!
Am eu cateva idei, acum depinde daca iti plac...
1.Prima ar fi un ceas personalizat, unul finut...Te duci la un ceasornicar si pe interior pui o poza cu voi 2 si il faci un fel de colier (il pui de un lantic). Sper ca intelegi la ce ma refer...
2.Un tricou cu imprimeuri (poze cu voi 2 de preferat daca ai)
3.Un calendar personalizat -pe fiecare pagina sa scrie cate ceva despre voi(un lucru important) si sa fie o poza cu voi 2. Sa fie incercuite datele care au fost importante pentru voi si sa scrii ce s-a intamplat atunci. Daca iti amintesti, bineinteles. (de ex: Ziua in care ne-am intalnit...)
4. Daca stii ca are vreo pasiune anume atunci ii poti lua acel obiect care ar putea s-o ajute... daca are vreun hobby tot tu ar trebui sa stii...pana la urma esti prietena ei, cine o cunoaste mai bine decat tine? Poti sa-i intrebi si alti prieteni daca nu esti sigura pe tine. Asa ai afla ce si-ar putea dori.Alte idei nu mai am.Haine normale in niciun caz si nici produse avon sau ceva de genul.
Succes!

| Ghknn a răspuns:

Cred că s-ar bucura dacă i-ai da bani.

| CLU a răspuns:

Un lant cu BFF
Funda

| MARRInna16 a răspuns:

Poti sa incerci un hand-made personalizat sau daca sunteti prietene foarte bune poti sa cumperi doua bratari sau lantisoare cu BFF