| mrfashion93 a întrebat:

Sambata merg la o petrecere intr-o locatie selecta si sunt indecis in privinta tinutei.M-am gandit sa port o camasa neagra cu papion rosu, sau camasa alba cu papion negru, sau camasa alba cu cravata neagra.Ce imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Prima varianta exclusa clar!
camasa alba cu cravata neagra-prea banal, as vota pentru camasa alba-papion negru.big grin

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

UUh camasa negra, papion rosu si ceva blugi inchis la culoare, cred ca ar arata beton. Si camasa alba cu cravata neagra subtire e dragut, dar e varianta clasica, cand esti in pana de idei si vrei sa mizezi pe ceva ce nu poate da gresi.

| IsabelaIssa a răspuns:

Papionul se poarta, iar camasa neagra e preferata mea. Depinde de tine ce preferi. happy

| faramatania a răspuns:

Cu papion, evident, o alternativă a cravatei, dar mai elegantă(culoare roșu sau alb sau argintiu și cămașă neagră)

| Suzii a răspuns:

Cu o cămașă albă nu ai cum să dai greș. o cămașă albă cambrată cu un papion negru cred că e perfect.winking