| darius3347 a întrebat:

am si eu o intrebare despre imbracaminte,sambata sunt invitat la o nunta nu prea am stiut cu ce sa ma imbrac dar am vazut ceva ce mi-a placut si vreau sa dati si voi o parere ceea ce vreau eu sa port ar fi cam asa : pantaloni de costum negrii, camasa alba si ceea ce ma intereseaza cel mai mult sa imi iau bretele? papion sau cravata? P.S am 18 ani

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracamintea aleasa de tine nu mi se pare potrivita de nunta big grin, adica mai mult la un majorat, nu ma intelege gresit, imi place (sunt fana a funditelor-papion si bretele :X), insa cred ca mai potrivit ar fi o rochita, pantofi cu toc, un plic, par cret big grin
De obicei evenimentele de genu solicita o imbracaminte eleganta.
Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| darius3347 explică (pentru anonim_4396):

Hey laughing sunt baiat uitate si la nickname laughing