| Sebastian222 a întrebat:

sambata mergem la pozele de clasa de 12, prima sedinta foto,intrebarea mea este cum se merge imbracat? imi spun fotografii in ce pozitii sa stau? Nu prea sunt fotogenic,dar as vrea sa arat bine, funda :X

Răspuns Câştigător
| Nobody35 a răspuns:

Te imbraci in stilul tau, putin mai elegant totusi. Poti opta pentru o camasa si un sacou. Stai normal, in poza de acest gen apari de la bust in sus din cate stiu eu thinking
Succes! :*

1 răspuns:
| MihaiGe a răspuns:

Imbracate in ce te simti tu mai bine si stai in pozitii fara sa te simti intimidat sau emotionat...

Bafta!