| PopAlinaMarta a întrebat:

Buna TPU am nevoie maxima de ajutorul vostru...
Deci saptamana viitoare vom face pozele pentru album(sedinta din natura)... vreau sa va intreb cum sa arat mai bine in poze.ce pozitii sa adopt
Si va rog nu imi spuneti sa adopt un stil natural pt ca am facut asa in prima sedinta si am iesit foarte rau, daca am 2 poze care imi plac
Problema sta in felul urmator eu sunt foarte slaba si am bratele lungi si subtiri (fara palma imi sunt exact pana sub fund) si nu stiu cum sa stau cu ele ..nici cu picioarele nu stiu si in prima sedinta am observat ca am stat cu capul ori in partea dreapta ori in partea stanga dati-mi va rog idei faine de poza sau trimiteti-mi poze
P.s in aceasta sedinta nu o sa port pantofi cu toc

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa adopti o pozitie pe care o consideri tu mai confortabila, in felul acesta te vei simti foarte confortabil.