| Butterfly2110 a întrebat:

Buna TpU Samponul Syoss Glossing Shine-seal se poate folosi pe par natural sau pe vopsit ..problema e ca eu il am natural si vreau sa procur si nu stiu am cautat pe net si nimic va rog fundita

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la hipermarket, acolo este.
Eu nu am fost mulțumită de această gamă.
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca se gaseste la majoritatea magazinelor mari-hipermarket-uri unde au mai multe game de produse.
Sincer mie nu imi plac produsele de la syoss, le prefer pe cele de la elseve.
Dar uite un review
http://alinaluibrumarel.blogspot.ro/......eview.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

am folosit acest smpon in acelasi timp cu balsamul. este pentru par normal.
Este ok pentru orice tip de par. chiar isi face treaba!
Il recomand.pa-pa

| supermamici a răspuns:

Buna,
Gasesti aici Syoss la cele mai bune preturi (de altfel cu siguranta ai mai cumparat de pe acest site fara sa stii ca vand si cosmetice): http://bit.ly/cosmetice-syoss