| AnimalLover02 a întrebat:

Scuzati categoria! Am o intrebare... Imi spuneti va rog niste metode naturale ca sa-ti creasca parul mai repede?(facute acasa)

Funda Pentru Cel Mai Detaliat Si Bun Raspuns happy

1 răspuns:
| biasasha a răspuns:

Eu am folosit niste masti de par si chiar m-au ajutat, dar rezultatul se vede in timp...plus ca aspectul parului este imbunatatit.Masca cu galbenus de ou si ulei de ricin e foarte buna, eu tot timpul o folosesc.Inainte sa iti faci baie pe cap cu jumatate de ora-o ora, depinde de timpul tau, pui un galbenus de ou si il amesteci cu ulei de ricin si iti dai mai intai la radacina si apoi pe lungimea parului, stai cat doresti cu masca aceasta pe par, apoi clatesti din abundenta si iti poti urma ritualul tau de spalare pe cap obisnuit.