| AnimalLover02 a întrebat:

Scuzati categoria! Am o intrebare... Imi spuneti va rog niste metode naturale ca sa-ti creasca parul mai repede?(facute acasa)

Funda Pentru Cel Mai Detaliat Si Bun Raspuns happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Te speli in fiecare zi la cap, sau te speli cu bere, apoi te clatesti.bafta!

| Duchess a răspuns:

Uleiul de ricin e foarte bun pentru cresterea parului. Eu am folosit samponul anticadere de la Farmec si chiar m-a ajutat mi-a crescut mult mai repede, mi-am facut masti cu ulei de masline si ricin, iar acum folosesc tratamentul cu Petroleum tot de la Farmec. Ca metode naturale incearca mastile, dar cu samponul tratament, merge perfect ai rezultate mai rapide. Succes!

| GeorgeKb a răspuns:

Acid de baterie