| andys4u a întrebat:

scuzati categoria! As dori sa stiu daca la coafor aranjeaja si parul barbatilor? Si il si tunde?

Răspuns Câştigător
| monamiki a răspuns:

Cred ca oriunde ai merge vei putea sa-ti satisfaci dorintele.

2 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Du-te la un salon unde scrie pe geam:Coafura, Frizerie.

| TopSalon a răspuns:

Incearca sa frecventezi un salon de infrumusetare ce ofera servicii de calitate folosind produse profesionale. Parul ti se va regenera imediat, vei fi uimita de calitatea prouselor profesionale.
Pentru mai multe detalii sau intrebari poti sa accesezi acest site http://topsalon.ro/