| ioanalexandru a întrebat:

TPU!
se apropie ziua unei prietene.
ea, implineste 18 ani.
ce idei de cadou imi dati?
please, dati-mi idei!
pretul, nu conteaza.
daca sunt rochite, parfumuri, sau altceva, sa specificati modelul

4 răspunsuri:
| wann a răspuns:

Pai parfumuri :
One million-Paco Rabanne
Lolita Lempicka
Alien-Thierry Mugler
Black XS- Paco Rabanne, astea sunt niste parfumuri superbe, pe car le am si eu! succes :*

| wann a răspuns:

Si daca tot ziceai ca nu conteaza pretul, fiecare au set, cu lotiune, gel de dus. Iti recomand Thierry Mugler set, e superb! :*

| BlaBlaa a răspuns:

Eu zic sa ii iei ceva util...pentru o fata de 18 ani, nu prea se cuvine sa cumperi jucarii. Un ceas ( http://www.oferta9.ro/_poze/1/08/01/081857144422.jpg ) sau un plic ( http://profumodantico.ro/382-861-large/plic-satin-rosu-cu-funda-mg11.jpg ) ar fi foarte potrivite. Haine nu te sfatuiesc sa ii cumperi, ai putea gresi in privinta marimii.
Bafta!

| wsc a răspuns:

Salut! Eu am 2 verisoare suntem nascute toate din trei in trei luni eu le-am cuumparat lor un set de argint inel lant bratara cercei si un marreee ursulet de plus si eu am primit un gigant ratoi de plus si un inel de aur bafta! cele mai faine sunt plusurile!