| oana1 a întrebat:

Buna,saptamana viitoare e ziua prietenei mele care implineste 20 de ani.Va rog sa-mi dati idei de cadou (fara parfumuri si cosmetice)

Răspuns Câştigător
| xBiiaM a răspuns:

Buna!
1. Ii poti cumpara un tricou... Ceva cu imprimeuri, se poarta foarte mult love struck. Sau un tricou personalizat...Cu numele ei.
2.Un lantisor dragut, nici sa nu te coste mult, dar nici putin. Ceva care sa tina, nu sa se rupa repede sau sa se inegreasca.
3.O rochita de vara, care sa aiba o fundita sau o curelusa love struck.
4.O pereche de pantofi...Cu o culoare mai deschisa, nu chiar inchisa la culoare...(Asta bineinteles, daca iti ajung banii)
5.O mica posetuta, nu trebuie sa fie una mare, una micuta, asa este la moda big grin
6.Ii poti face cadou un tablou cu voi 2. Sa fie impachetat frumos si sa fie legat cu o funditabatting eyelashes
7. Ceva dulce, o ciocolatica si o sampanie eventual.
8.Sa ii pregatesti tu tortul pentru ziua ei smug Sa il faci frumos...
9. Poti sa ii cumperi un inel cu cateva pietricele, sa nu fie foarte incarcat, nu o sa arate bine...
10.O bratara cu numele eibatting eyelashes Sunt sigura ca o sa-i placa, asta i-am facut cadou prietenei mele acum cateva luni si in fiecare zi o poarta.
Sper ca ti-am fost de ajutor, un calduros "la multi ani" pentru ea :* Si distractie placuta.

8 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

O poseta

| VampireBlood a răspuns:

O bluza, o rochie depinde ce-i place

| victorr_3274 a răspuns:

Un vibrator.

| MiSSyoUNow a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i ei o bijuterie din Argint. Eu i-am luat unei prietene un inel cu 25 de lei. 5 lei am mai dai pe caseta de inel. poti sa iei un lantisor, brosa, cercei, bratara. ce poarta ea. sigur va aprecia gestul. va ramane cu bijuteria de la tine peste ani, nu cum se intampla cu tinichelele sau alte produse. sper ca te-am ajutat, fundita?

| xKathrinexD a răspuns:

Haine la moda. La varsta ei tot ce conteaza este Fahsion-ul. Accesorii de la Meli Melo sau orice alte firma cu accesorii.

| pnker a răspuns:

Tricou personalizat

| Andreeaa56830 a răspuns:

Poti sa ii iei haine sau bijuterii. niste pantofi ar incantao cel mai mult

| Rafaela1 a răspuns:

Ii cumperi un tricou big grin ăsta e cel mai bun cadouwinking