| Dinara a întrebat:

Se apropie ziua de naștere a celei mai bune prietene si nu am idee ce cadou sa i fac. vreau niște idei super. Voi ce cadou i ați face celei mai bune prietene?
P.S împlinește 18 ani

3 răspunsuri:
| mberleal354 a răspuns:

Eu celei mai bune prietene i-am facut o poza in rama cu noi doua si pe spate i-am scris citate frumoase

| anonim252 a răspuns:

O rama cu poze cu voi

| meagainxd a răspuns:

Buna, daca esti priceputa la desen ai putea sa ii faci un portret alaturi de un citat despre prietenia voastra. Conteaza mai mult ceea ce simti pentru ea si prietenia voastra, banii nu pot cumpara chestia asta. Ofera-i un cadou de suflet nu scump!