| brunetikaTha a întrebat:

sincera sa fiu ma tot gandesc la ce haine sa imi cumpar pentru scoala... vreau sa stiu ce se mai poarta la incaltaminte, blugi..etc. am nevoie de ajutor.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cristinaaa57 a răspuns:

Blugii mulati sau aia rupti, tricouri simple(daca nu ai uniforma)nu stiu ce sa zic de tricouri ca nu-ti stiu gusturile, adidasi, conversi.

| brunetikaTha explică (pentru Cristinaaa57):

Multumesc...si app..eu ma imbrac de obicei sport..de la puma adidas nike calvin klein louis vuitton etc...

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru brunetikaTha):

Pai nu prea stiu ce tinute sport poti purta la scoala...decat cand ai sportulhappy

| brunetikaTha explică (pentru Cristinaaa57):

Nu am uniforma la scoala...happy

| AlissBrie a răspuns:

Du-te in oras si cumpara-ti ce iti place tie si crezi ca ti se potriveste mai binewinking

| CristinaDanciu a răspuns:

Încălţăminte - http://adidasstar.ro/index.php? route, ar fi ok pentru şcoală!
Şi ai putea să îţi iei blugi şi bluze sport.

| brunetikaTha explică (pentru CristinaDanciu):

Aha..multumesc dar vreau sa stiu daca blugii cu tur sau aia rupti se mai poarta.

| brunetikaTha explică (pentru CristinaDanciu):

Aha..multumesc..dar a o intrebare... vreau sa stiu daca se mai poarta acei blugi rupti si cu tur?