| simonabuburuza44 a întrebat:

Spuneți-mi și mie câteva măști pentru părul degradat cu vârfuri despicate. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru un par atat de degradat cu varfurile despicate, solutia este foarfeca! Un tuns scurt, modern ar fi o varainta super, mai ales in vara asta torida!
Din pacate, nici un remediu naturist, si nici o masca, nu mai poate invia un par ars, sau atat de degradat, daca firele sunt inspicate, nu le mai poate lipii la loc. Trebuie sa fiti realista si sa acceptati ideea ca, alta solutie nu exista.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, trebuie sa-ti tunzi varfurile. Daca in orasul tau este un magazin Dm, uita-te la raftul cu balsame si o sa vezi ca sunt pentru orice problema, cum ar fi a ta. funda?