| iraida84 a întrebat:

Buna TPU.Stie careva vreun program de modificat poze, mai frumos? Multumesc

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

Http://www.taaz.com/ pentru machiat, http://pizap.com/pentru decupat,si photoscape e pentru contrast, culori chestii...ti-am dat programele astea online pentru ca sunt usor de folosit, si nu trebuie sa te mai chinui sa le descarci:)

7 răspunsuri:
| iraida84 explică:

Nu ma lasa sa-mi fac cont la photoshop...ce trebuie sa fac?

| biancaalexe a răspuns:

Picnik, photoscape, photoshop

| Barney a răspuns:

Nu mai intrebati de program de modificat poze. Photoshop este cel mai bun!

| EmmEmma a răspuns:

Pizap

| Carina16 a răspuns:

Photoshopul e intr-adevar cel mai bun dar e si greu de utilizat...in schimb poti sa folosesti:photoscape, picasa, picnikhappy

| vlad1111 a răspuns:

Photoshop

| teo97ch a răspuns:

Incearca photoshop, sau daca nu photoscape(asta e grats).