| biancabyabiancabya a întrebat:

Un program bun de modificat poze?

11 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

GIMP 2, Photoscape 3.5, PhotoFiltre Studio.

| olivert1310 a răspuns:

Photoshop este cel mai bun. Este mai dificil de operat pe el, este mai cimplex, asta pentru ca este pentru profesionisti. Am incercat si photoscape dar nu are multe din optiunile pe care le are Photoshop. Uita-te pe net, sunt tutoriale cum sa lucrezi cu el. Eu am invatat putin si sunt super incantat de ce poate sa fac si asta numai din cat stiu eu.

| yourFanta a răspuns:

PhotoScape,sau PhotoShop(pentru avansati)

| MenταLµ a răspuns:

Photoscape 3.5 e bun.

| Alexandru_Robert_1996 a răspuns:

Photoscape.
Windows movie marker.winking

| olivert1310 a răspuns (pentru Alexandru_Robert_1996):

Windows movie maker este de editat filme pentru incepatori, nicidecum pentru poze. Ca adaugi tu tranzitii intre poze si efecte de marire/micsorare cand creezi un filmulet este alta treaba.

| Alexandru_Robert_1996 a răspuns (pentru olivert1310):

Stiu ma...
l-am condfundat.laughing

| Morrígu a răspuns (pentru Alexandru_Robert_1996):

Confundat* dar nu poti cere prea multe de la un manelist!

| Alexandru_Robert_1996 a răspuns (pentru Morrígu):

Ai observat ca D este chiar langa F?

| Alexandru_Robert_1996 a răspuns (pentru Morrígu):

Ai observat ca D este chiar langa F? laughing

| Morrígu a răspuns (pentru Alexandru_Robert_1996):

Am observat, Insă imi trebuia un motiv sa te comentez, nu trebuie sa-mi scrii de 2 ori, nu sunt chioară!