| Miri983 a întrebat:

Stie cineva dacă îmi pot face unghiile cu gel (construcție)la salon dar fără sa-mi taie tipa respectiva cuticulele?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PAi spune-i sa nu ti le mai taie, ea o face ca face parte din rutina, nu cred ca o incurca cu ceva, nici mie nu-mi prea place laughing

| Bondarel99 a răspuns:

Ea face ce vrei tu.
Nici eu nu suport sa mi se taie cuticulele, doar cere-i asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa faca asta sau poti sa ii spui sa ti le impinga ori opteaza (sau iti poti cumpara chiar tu ) pentru un salon care foloseste solutie pentru indepartarea cuticulelor.