| quemona a întrebat:

Hello! Fetelor, unghiile!, pentru mine un chin. Am unghiile foarte mici, mi-am facut constructie cu gel si asa dar in 5-6 zile pica toate. mi-am taiat cuticulele si incerc sa le tin mari, dar mi se rup foarte repede, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Hello si eu is baiat si am probleme mi le rodeam si acum is ff mici dar nu le mai rod de mult timp cam de 4 luni si nu mai cresc. Dar ma dau cu un tratament. Deci te duci la plafar si zici ca vrei sa cumperi ulei de ricin tongue. Si iei un set de betisoare de urechi si le inbibezi in ulei si te dai pe unghi. Si faci asta pana termini sticlutawinking. Fundita

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat