| AxelSkl a întrebat:

Bună, TPU! Ştiţi cumva unde pot găsi prin Bucureşti sau pe net tricouri cu trupe rock (Metallica, Iron Maiden, Judas Priest, Green Day, AC/DC, Guns N' Roses, ş. a. m. d.)? ~~ Fundă!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu gasesti in IDM. dar mai sunt si alte magazine de genu', in special in centrele astea amarate ca SIR-ul si obor. poti sa iti faci si la comanda, sau sa le iei de pe net!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Stie cineva de unde pot gasi cu personajele din The Vampires Diaries?

| Bibi16 a răspuns:

Www.metalhead.ro
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Funda?

| zzuuzzuu a răspuns:

Id.ul meu este zuzu_toto si as vrea sa vorbim dacaesti baiat pentru ca si eu sunt fana a rock. ului happy

| hetfield1234 a răspuns:

Mai este si un magazin in obor. si stiu si eu un site de pe care mi-am luat un tricou cu guns n roses. http://www.dsignrock.ro/