| Дηdu a întrebat:

Stiti cunva niste tratamente bune pentru cresterea parului? ( nu conteaza pretu)astept raspuns.multumesc anticipat. Funda:*

Răspuns Câştigător
| hainutze a răspuns:

Sampon pe baza de petrol. Il gasesti la farmacii sub numele de "Petrol Hahn ".
Vezi produsele de la Vichy (Aminexil). Cu toate ca nu face sa-ti creasca parul, macar stii ca nu iti mai cade.
Sunt cateva tratamente super bune de la beuty & sience sub forma de fiole.
Serurile Nanogaine de la Nanogen stimuleaza exceptional cresterea parului si regenerarea acestuia.
Gama Nanogen, pe care am vazut-o prima data la Romexpo, la Cosmetic beauty hair, este extraordinara.
REVALID -SHAMPOO (o data pe saptamana) + REVALID FIOLE (cate o fiola la 3 zile) + VITAMINE CENTRUM (una / zi timp de minim 3 luni) REZULTAT : REGENERARE, INGROSAREA FIRULUI SCALPULUI SI OUT CU MATREATA.
Vitamine cu siliciu. Se pare ca e foarte bun pentru cresterea parului si a unghiilor.
Phytocyane de la Phytology si mi se pare foarte bun.
Sper ca ai de unde alege big grin Funda?:*

5 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Incerca uleiul de ricin

| lylo a răspuns:

Dati cu ulei de recin. costa 3 lei la farmaciewinking Funda?:X

| Lilia_1576 a răspuns:

eu am folosit ulei de ricin si petrol il gasesti prin Auchan Real ect cu 15 roni, eu folosec lotiunea de doua ori pe saptamana si trebuie folosita trei luni pentru rezultate vizibile. iti face parul mai lucios si mai gros. si mai poti sa iti iai o lotiune prfisionala de ingrijire a parului de la syos 15 roni, se aplica pe parul uscat dupa spalare miroase f bine si netezeste firele de par... SYOSS SHINE boost :X

| Bianca_9857 a răspuns:

Uleiul de ricin, il gasesti la farmacii, si nu este scump de loc, si eu l-am folosit si da rezultate happy.
Sper ca te-am ajutat, pupici kiss.