| Anna1999 a întrebat:

Ce tratamente impotriva ingrasarii parului stiti? Si ce tratamente pentru cresterea si indesirea parului stiti? Ofer funda! Merci anticipat!

1 răspuns:
| FabianIoana a răspuns:

Impotriva ingrasarii parului iti recomand sa iti cumperi sampon si balsam conform acestui lucru si in niciun caz cele pe baza de uleiuri.Acestea inrautatesc excesul de sebum.Incearca sa amesteci samponul folosit cu un varf de cutit de bicarbonat iar la final sa adaugi in apa in care te clatesti zeama de lamaie. Ajuta.