| LoveLebadaa a întrebat:

Stiti un site de editat poze mai usor de folosit big grin in afara de PicMonkey? Am o poza in care mi-a iesit pielea inchisa si nu-mi place. Si as vrea sa o deschid putin big grin. Dau fundita >:.

Răspuns Câştigător
| Allisson a răspuns:

Ok.apasa pe upload photo si apoi pe upload alege o poza. dupa aia asteapta si iti faci poza, pot-i sa-zi descarci si photoscape, photoeditor--se descarca usor si sunt foarte bune...♥

5 răspunsuri:
| VIP3r a răspuns:

Sincer recomand photoshop, daca te apuci si editezi pozele cu ajutorul site-urilor nu vor iesi asa cum iti doresti, mai exact vor capata un aspect artificial...

| Allisson a răspuns:

Http://www.photoshop.com/tools/expresseditor?wf=editor
aici poti face pielea si mai inchisa, si mai deskisa.♥
Intra, e interesant.

FUNDA?

| LoveLebadaa explică (pentru Allisson):

Poti sa-mi zici unde sa dau sa pun poza si cum sa o editez?(nu stiu sa-l folosesc laughing)))) )

| Allisson a răspuns (pentru LoveLebadaa):

Ok.apasa pe upload photo si apoi pe upload alege o poza. dupa aia asteapta si iti faci poza, pot-i sa-zi descarci si photoscape, photoeditor--se descarca usor si sunt foarte bune...♥

| MariaSMV a răspuns:

Poti downloada PhotoScape si modifici pozele asa cum vrei tu... Funda?

| GrilDollllllll a răspuns:

Photoscape sau tazz :*