| NVSCS555 a întrebat:

Stiti unde pot gasi produse kylie cosmetics ORIGINALE in Romania?

4 răspunsuri:
| Nume6 a răspuns:

Ce ai văzut în magazine la noi și în afară sunt produse contrafăcute, pentru că nu se vând nicăieri decât pe site-ul oficial din America Însăși Kylie a anunțat că nu colaborează cu niciun fel de magazin, fie el fizic sau online.
Dacă vrei produsele ei, comandă-le de pe site-ul oficial, dar să știi că dincolo de costurile pentru transport, vei plăti și niște taxe vamale care vor fi 20% din valoarea comenzii. Ca să ieși mai ieftin cu transportul, poate găsești o prietenă și faceți comanda împreună.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar la reprezentanta firmei Kylie.
Oricum, produsele nu sunt de cine stie ce calitate, chiar nu vad de ce atata interes, pentru ceva care este mai prost decat se gaseste pe piata locala.

| NVSCS555 explică (pentru Nume6):

Ba din cate stiu eu kylie colaboreaza cu Ulta, dar Ulta nu se gaseste in Romania

| Raluca591 a răspuns:

Online