| Felictiy a întrebat:

Hei! Stiti de unde imi pot lua produse Kylie Jenner? Vreau sa fie originale. Sunt din Bucuresti

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Originale doar de pe siteul ei. Si o sa te costa vama cand ajung in tara. In rest nu da 50-60-70-80 lei pe ce vand astia pe net, sunt luate de pe aliepress cu 1-2-3 dolari si vandute la fraiere cu 20 usdwinking

| anonima188888 a răspuns:

Site-ul ei oficial. Poți încerca su alte produse, găsești multe la Sephora, precum cele ale Rihannei, dacă vrei de celebritatehappy!