| Doareu2804 a întrebat:

Stiu ca exista acele sampoane care vopsesc parul sau ceva de genu. Ma intereseaza calitatea, daca sunt de ceva? Murdaresc perne sau cearsafuri sau hainele? Vreau ceva pareri. Multumesc big grin

4 răspunsuri:
| Madu2027 a răspuns:

Hei se cheama nuantator si nu murdaresc nimic eu m-am dat timp de 3 ani si nu am patit nimic ma tinea cam 3 saptamani cam asa ceva

| BombonikThaa a răspuns:

Vreau sa iti spun ca nu prea sunt de calitate si ca am folosit si eu asa ceva si mi-a parut rau deoarece am murdarit asternuturile si foarte multe haine! Ti se va murdari gatul si urechile eu am spus ca nu am sa mai folosesc! Eu asta te sfatuiesc! pupici:*

| Rιѕα a răspuns:

Eu am folosit spumă care vopsește, e genială, nu știu unde se găsește dar e cea mai bună.

| Rιѕα a răspuns:

P.s. Cu cât e mai scump cu atât e mai bun șamponul.